На засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства розглянули питання забезпечення якості навчального процесу в умовах військового стану

У середу, 23 березня, відбулося засідання кафедри філософії, соціології та релігієзнавства. Першим  у порядку денному було розглянуто питання забезпечення якості навчального процесу в умовах військового стану. Доповідачами по цьому питанню виступили завідувач кафедри Дойчик М.В. та викладачі кафедри. В процесі обговорення було відзначено належний рівень поновлення навчальних занять в онлайн-режимі та включеності студентів та викладачів в обопільну продуктивну роботу. Також було звернуто увагу на алгоритми дій у випадку сповіщення про повітряну тривогу під час проведення занять. Друге питання засідання кафедри стосувалося стану підготовки електронного каталогу вибіркових дисциплін у системі webportal (модуль “кафедра”), які пропонуються здобувачам освіти на 2022-2023 н.р., про що доповіла відповідальна за цю ділянку роботи доц. Возняк О.Т. В контексті третього питання завідувач кафедри  зупинився на результатах ефективності роботи кафедр університету у 2021 р. і поінформував, що кафедра у загальноуніверситетському рейтингу за 2021 р. увійшла в першу десятку найкращих кафедр, зокрема посіла дев`яте місце (у 2020 р. кафедра філософії, соціології та релігієзнавства увійшла в пергу двадцятку кафедр університету). Як і попереднього року, так і по підсумках 2021 р. за результатами своєї ефективності кафедра залишається лідером серед кафедр факультету психології. У різному було розглянуто питання електронного архівування документів кафедри в умовах військового стану; проведення науково-звітної конференції студентів, аспірантів, викладачів університету за 2021 р.; можливостей проведення профорієнтаційної роботи кафедри в умовах військового стану (доповідала доц. Білоус С.) та ін.