Триває педагогічна практика аспірантів спеціальності 033 Філософія у навчальних підрозділах Прикарпатського університету

У другому семестрі навчального року аспіранти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства 2 курсу проходять педагогічну практику, яка є важливим освітнім компонентом  практичної підготовки  освітньо-наукової програми “Філософія”. Методичний супровід педагогічної практики аспірантів забезпечує  доц. Кучера Ірина Василівна. Під час проведення аудиторних занять з курсу “Історія української культури”, аспіранти  разом зі студентами педагогічного факультету спеціальності «соціальна робота» (1-го курсу) у форматі дискусії обговорювали питання духовного, евристичного потенціалу національної культури, її значення в процесі формування почуття толерантності до інших культур. Як зазначає аспірант Дуфенюк Михайло Іванович, проведене ним заняття дозволило збагнути важливість такого складного явища як українська культура як для окремої людини, так і для суспільства, історії.