Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримала можливість створити перший Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Івано-Франківській області!
Керівник групи та координатор регіонального акселератора GCIP – проректорка з наукової роботи, професорка Валентина Якубів, організатори: викладачка кафедри управління та бізнес-адміністрування Ірина Григорук та професор кафедри фізики і хімії твердого тіла Любомир Никируй.
Регіональний акселератор, що створений за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO), є результатом перемоги у грантовому конкурсі. Сума гранту – 30 тис доларів.
Мета проєкту – розбудова національного потенціалу для підтримки та просування інновацій у сфері чистих технологій шляхом створення пілотного регіонального клінтех акселератора у рамках GCIP Ukraine у м. Івано-Франківськ на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Це сприятиме вирішенню проблем в регіоні, підтримці регіональних інноваційних клінтех стартапів, створення зелених робочих місць в регіонах України, підтримці та сприянні розвитку і впровадженні інновацій, поширення методології GCIP та розвитку підприємницької екосистеми на регіональному рівні в Україні
Над розвитком ідей та стартап-проєктів працюватимуть фахівці UNIDO, провідні міжнародні експерти (спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства), викладачі Прикарпатського національного університету.
Учасники Програми отримають
> Фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проекту
> Коучинг з новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів
> Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках
> Програму менторингу від міжнародних та національних експертів
> Можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі
> Залучення інвесторів (з України та інших країн) для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу
> Підтримка у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей
Хто і як може подати заявку?
Заявки приймаються з 14 червня по 15 липня 2021 року.
До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету: https://cutt.ly/0nUTec2
Обмеження до стартапів, що пропонуються для участі в конкурсі:
Стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.
Стартап-проєкти не мають бути проєктами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.