Професійний розвиток викладача як стратегія успіху кафедри філософії, соціології та релігієзнавства

В онлайн-режимі 12.03.2021 року за допомогою технологічної платформи Webex було проведено збори трудового колективу, засідання кафедри філософії, соціології та релігієзнавства. В порядок денний зборів трудового колективу кафедри було внесено питання про рекомендацію на посаду доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства кандидатури доц. Кучери Ірини Василівни, відповідно до Наказу ректора університету №51-к від 03.03.2021 р. «Про допуск до участі у конкурсі науково-педагогічних працівників». Доц. Кучера І.В. представила на розгляд кафедри деталізований звіт про результати своєї навчально-методичної, наукової, виховної та організаційної роботи за останні 5 років. Під час обговорення слово взяли доц. Даниляк Р.П., доц. Рохман Б.М., доц. Новосад М.Г., доц. Терешкун О.Ф., доц. Гнатюк Я.С., доц. Борисевич Л.В., доц. Гайналь Т.О., які відзначили високі професійні та особистісні якості кандидата на посаду доцента, її зразкову працездатність та відповідальність, вагомість її персонального внеску у загальний рейтинг ефективності роботи кафедри. Учасники обговорення наголосили також на тому, що Кучера І.В. має потужний потенціал для успішної реалізації дисертаційного проекту доктора наук, актуалізація якого повинна бути завершена нею до закінчення наступної її каденції на посаді доцента кафедри. Як зазначив голова зборів, завідувач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Дойчик М.В., професійний розвиток викладача повинен неодмінно бути стратегією успіху кафедри. По підсумках обговорення шляхом таємного голосування кафедра прийняла рішення рекомендувати вченій раді університету (конкурсній комісії) кандидатуру Кучери Ірини Василівни для обрання на посаду доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства (“за “- 12 голосів, “проти” – 0 голосів). Позитивний колегіальний висновок кафедри, як вияв справедливої оцінки праці викладача, є важливим мотиваційним стимулом для професійного розвитку не тільки Кучери І.В., але й кожного викладача, хто розглядає успіх кафедри як свій власний успіх.

У форматі засідання кафедри було розглянуто питання про виконання розпорядження №46-р від 03.03.2021 р. «Про реєстрацію вибіркових дисциплін кафедр»; про організацію та особливості проведення виробничої асистентської практики студентами ОР «Магістр» спеціальності 033 «Філософія» та 054 «Соціологія»; про стан  наповнення навчально-методичними матеріалами університетської системи дистанційного навчання d-learn; про посилення профорієнтаційної роботи кафедри та організації онлайн-зустрічей із випускниками закладів загальної середньої освіти.