Захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

В рамках ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проводився 29.02.2020 на базі ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника»  викладач кафедри філософії, соціології, релігієзнавства, член журі секції теології, релігієзнавства та історії релігії Білоус С.І. провела профорієнтаційну роботу для старшокласників, запросивши на навчання, після завершення шкільного курсу, в ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника».

Зокрема, секцію  теології, релігієзнавства та історії релігії представили  7 учнів з таких шкільних навчальних закладів:

1. Українська гімназія № 1 (м. Івано-Франківськ);
  2. Калушська ЗОШ (м. Калуш);
  3. Надвірнянський ліцей (м. Надвірна);
  4. Рогатинський ліцей (м. Рогатин);
  5. Долинський ліцей (м. Долина);
  6. Галицька гімназія (м. Галич);
  7. Яремчанська ЗОШ (м. Яремче).

Білоус С.І. ознайомила із спеціальністю «Філософія», яку здобувають на філософському факультеті ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника», де можна з якістю продовжити навчання після школи, розвивати науково-пошукову роботу з релігієзнавства та багатьох інших напрямів.