Новий навчальний рік розпочато!

Сьогодні більше двох тисяч молодих людей стали студентами першого курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. З самого ранку вони отримали благословення від Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа (ПЦУ), а також за нашою традицією взяли участь у святковій літургії в університетський церкві (УГКЦ). Після цього на урочистому засіданні Вченої ради підписав наказ «Про зарахування до складу студентів університету першокурсників» та вручив найкращим за рейтингами у всіх спеціальностях залікові книжки. Особливим акцентом дня стало відкриття пам’ятної дошки професору університету Дмитру Фреїку – видатному українському вченому, доктору хімічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України, академіку Академії наук вищої школи України, академіку Міжнародної термоелектричної академії, Почесному професору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Пам’ятаємо і шануємо. А ще цьогоріч вже другий випуск кафедри військової підготовки Прикарпатського університету склав присягу на вірність Україні.