Акредитаційна експертиза діяльності кафедри з підготовки магістрів-соціологів кваліфікації «Соціолог, викладач»

Експертна комісія МОН у складі Хижняк Л.М. (голова комісії), доктора соціологічних наук, професора, професора кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Щудло С.А., доктора соціологічних наук, професора, завідувача кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка в період з 28 листопада по 30 листопада 2018 року провела первинну акредитаційну експертизу підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Соціологія» спеціальності 054 «Соціологія» в Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

По підсумках роботи, експертна комісія констатувала, що кадрове, матеріально-технічне, навчально-методичне та інформаційне забезпечення, а також якість підготовки студентів за освітньо-професійною програмою «Соціологія» спеціальності 054 «Соціологія» другого (магістерського) рівня у Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відповідає встановленим вимогам до підготовки фахівців та забезпечує державну гарантію якості освіти.