ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ

Умови прийому ОР «Бакалавр» для випускників шкіл

Коротка інформація для вступників на освітній ступінь бакалавра:

Спеціальність 054 Соціологія (освітня програма «Соціологія»):

Перелік вступних випробувань (мінімальна кількість балів  для допуску до участі у конкурсі 100) за кошти бюджету:

3. Математика
  4. Іноземна мова

Перелік вступних випробувань (мінімальна кількість балів  для допуску до участі у конкурсі 100) за кошти фізичних або юридичних осіб:

3. Біологія
  4. Географія

Термін навчання: 3 роки 10 місяців
Ліцензований обсяг: 30 осіб
Вартість навчання (на 2019 рік): 11500 грн
Кваліфікація: «Соціолог. Фахівець із соціальних технологій»

Спеціальність 033 Філософія (освітня програма «Філософія»):

3. Математика
  4. Іноземна мова

3. Біологія
  4. Географія

Термін навчання: 3 роки 10 місяців
Ліцензований обсяг: 60 осіб
Вартість навчання (на 2019 рік): 11500 грн
Кваліфікація: «Філософ. Вчитель предметів філософського та культурологічного спрямування»

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі, крім таких випадків:

• для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2;
  • за наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в його документах;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
  • у разі відсутності в Єдиній базі відомостей про документи про середню або вищу освіту, які є підставою для допуску до участі в конкурсі;
  • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою Приймальної комісії Університету.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) та відкритих конкурсних пропозиціях не більше ніж з чотирьох спеціальностей.

Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається Приймальною комісією Університету згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378.

Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток, надання місць гарантовано. Умови проживання відповідають санітарно- гігієнічним нормам. Місця у гуртожитку вступникам надаються на підставі поданої заяви у Приймальну (відбіркову) комісію.

Порядок подання електронної заяви (завантажити)